Ініціатори проекту “Відчуй на собі” розбирались із “зникненням” у Світловодську банкомату (+відео)

Снимок экрана от 2016-06-27 17:52:55До ініціаторів проекту «Відчуй на собі» звернулися Марія та Дарина Податель, жителі мікрорайону Ревівка міста Світловодськ. Дівчата повідомили, що прийшовши 30 квітня, за адресою вул. Робітнича, 2, де близько 5 років був банкомат, в якому вони могли отримати пенсію з інвалідності – демонтовано.

Мати дівчат з інвалідністю скаржиться, що демонтований банкомат був єдиним на всьому мікрорайоні, а через віддаленість Ревівки від центральної частини міста, люди з інвалідністю практично не мають змоги отримати свої кошти.

Активісти проекту «Відчуй на собі» одразу ж звернулися до місцевого відділення Приватбанку, аби розібратися у ситуації. Як повідомила керівник місцевого відділення, про проблему їм відомо та вирішити на місці її наразі не можуть. Разом з тим, жінка пообіцяла, що протягом двох тижнів питання буде вирішено. За роз’ясненням ситуації активісти ГО “Громадська Варта” та МГО “Міст Україна-ЄС” звернуться до головного в області відділення Приватбанку.

Напишіть відгук