Ініціатори проекту «Відчуй на собі» вимагають у Приватбанку повернути єдиний доступний для людей з інвалідністю банкомат

13318985_10206999897901889_393626446_n

До ініціаторів проекту “Відчуй на собі” звернулися Марія та Дарина Податель, жителі мікрорайону Ревівка міста Світловодськ, які повідомили, що днями за адресою вул. Робітнича, 2 було демонтовано банкомат. З огляду на те, що демонтований банкомат був єдиним на всьому мікрорайоні, а через віддаленість Ревівки від центральної частини міста, люди з інвалідністю вимушені добиратися до найближчого банкомату близько 4-х кілометрів.

ГО “Громадська Варта” та МГО “Міст Україна-ЄС” ініціювали написання звернення до головного офісу Приватбанку в Кіровоградській області. Долучилися до звернення і активісти інших ГО, таких як: КОГО матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”, КОГО інвалідів “Народна Академія творчості”, Кіровоградська об’єднана організація інвалідів, інвалідів війни та учасників АТО, ВГО “Асоціація підприємців та працюючих інвалідів України” та Кіровоградська обласна благодійна організація “Милосердя”. В листі активісти попросили банк розібратися у ситуації і повернути жителям Ревівки банкомат, а також забезпечити доступність відділень Приватбанку та обладнати їх: пандусами, кнопками виклику, доступними банкоматами (на висоті передбаченій для інвалідів-візочників), а також провести навчання персоналу у аспекті обслуговування людей з інвалідністю. Сьогодні активісти ГО “Громадська Варта” передали цього листа банкірам.

З повним текстом листа можете ознайомитися нижче.

1

3
2

Напишіть відгук