В рамках проекту «Поговорімо» МГО «Міст Україна-ЄС» та Товариство українців Бельгії  запрошує 11 листопада на зустріч з Владикою Борисом Гудзяком

image

Товариство Українців Бельгії та МГО «Міст Україна-ЄС» в рамках проекту «Поговорімо» запрошують на довгоочікувану та цікаву зустріч з Владикою Борисом Гудзяком, яка відбудеться 11 листопада об 19:00 за місцевим часом в Українському домі ТУБ. Про це у своєму Facebook повідомляє офіційний представник МГО «Міст Україна-ЄС» у Брюсселі Анна Яворська.

Тему для розмови обрав сам Владика: “Наша гідність після Майдану і АТО: як її захистити?”. Сам єпископ Борис Гудзяк відвідав зону військового конфлікту на Донбасі 14 серпня цього року. Тему для розмови обрав сам Владика: “Наша гідність після Майдану і АТО: як її захистити?”. У Слов’янську він поспілкувався з українськими військовими та місцевими жителями, до яких намагався донести головну думку «Не сумніватися у собі. Подолати можна все».

Довідка: Владика Борис Гудзяк народився 24 листопада 1960 року в місті Сиракузи, штат Нью-Йорк, США. З 19 січня 2013 року єпископ Борис Ґудзяк є першим єпископом єпархії святого Володимира Великого (Eparchie de Saint-Vladimir le Grand), після того як Папа Бенедикт XVI підніс Апостольський екзархат українців-католиків у Франції до статусу єпархії.

Напишіть відгук