В рамках проекту «Поговорімо» МГО «Міст Україна-ЄС» та Товариство Українців Бельгії запрошують до обговорення реформ в Україні

Поговорімо

МГО «Міст Україна-ЄС» та Товариство Українців Бельгії в рамках проекту «Поговорімо» запрошують до обговорення реформ в Україні. Зустріч відбудеться 29 лютого о 20:00 за місцевим часом в Українському домі ТУБ . Про це у своєму Facebook повідомила офіційний представник МГО “Міст Україна-ЄС” Анна Яворська.

Темою для розмови буде хід реформ в Україні, громадський контроль за їх виконнаням та пошук шляхів підвищення ефективності цих змін. Одним із таких напрямків є участь українців, які живуть за кордоном в активному лобіюванні необхідних Україні реформацій.

Участь у обговоренні реформ візьмуть:

  • Тарас Шевченко, співголова Ради РПР, засновник і директор Інституту медіа права, експерт з медіа реформи. Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії. Викладає медіа право в Інституті журналістики Київського національного університету. Співавтор ряду законів України, серед яких про доступ до публічної інформації, про суспільне мовлення України, про заборону реклами тютюнових виробів, про заборону куріння в громадських місцях. Член міжнародної асоціації медіа правників.
  • Оксана Нечипоренко, член Ради РПР, магістр політології. З 2009 року працювала над запуском Единбурзької Бізнес Школи Східна Європа в Україні, розбудовувала співпрацю з глобальними представництвами Школи. Там же також навчається на MBA. Координатор ініціативи GoGlobal.
  • Михайло Жернаков, доктор юридичних наук, член Ради РПР, експерт з питань судової реформи, працював суддею Вінницького окружного адміністративного суду у 2012-2015.
  • Дарія Каленюк, виконавчий директор Центру протидії корупції, експерт з питань боротьби з корупцією, магістр права фінансових послуг, Чикаго-Кент коледж права. Стипендіат програми ім. Фулбрайта 2010-2011 рр.
  • Ярослав Юрчишин, менеджер з адвокації РПР, член Правління Transparency International – Україна, експерт-політолог.
  • Олена Галушка, менеджер з міжнародних зв’язків РПР, магістр економічної теорії, депутат Київської міської ради VII скликання.

Чекаємо на вас в 20:00 за місцевим часом за адресою: Boulevard Charlemagne 72, TUB House, Brussels, Belgium

Напишіть відгук